Lubisz nieruchomości?

Sprawdź, czy to miejsce jest dla Ciebie

Szukamy ludzi z otwartą głową, dla których nieruchomości to pasja.., którzy lubią zejść z utartej ścieżki i sięgać po nowe. Nie zawsze się udaje... ale zawsze warto próbować!

Z kim będziesz pracować?

Cześć!

Tu Agnieszka :) Wraz z moim zespołem tworzymy jedno z lepszych miejsc na wrocławskiej mapie biur nieruchomości :)


Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to niebawem będziemy wspólnie realizować naprawdę ciekawe projekty w nieruchomościach. Praca to jednak bardzo duża część naszego życia, dlatego powinna nam sprawiać przyjemność i dawać satysfakcję.

Dlatego postaram Ci się pokazać kim jesteśmy i co jest dla nas ważne w pracy.

Jestem przekonana, że możemy się różnić w bardzo wielu aspektach… i że ta różnorodność może dawać niesamowite, nieoczywiste efekty. Jednocześnie są fundamentalne kwestie, w których powinniśmy myśleć podobnie. Na przykład:


Glass morphism
Group of Friends Icon

Stawiamy na relacje

Glass morphism
Chat Message Icon

Nie boimy się wyrażać odmiennego zdania

Glass morphism
Handshake Icon

Jesteśmy względem siebie uczciwi

Glass morphism
Brain Icon

Ciągle szukamy nowych rozwiązań

Glass morphism
sticker icon, smile icon

Nie obrażamy się na siebie

Co oferujemy?

Businesswoman Writing Notes While Using Laptop

Dużo

możliwości

Dużo niestandardowego profesjonalizmu

Real Estate Agent Giving Key to Client

Dużo

wkładu w branżę nieruchomości


To nie będzie typowa rekrutacja

Dlaczego? Bo najpierw spróbujemy odwieźć Cię od pomysłu aplikowania na to stanowisko. Nie chcemy budować swojego ego liczbą przesłanych CV. A już tym bardziej nie chcemy setek standardowych CV wypełnionych zbiorem przypadkowych danych w myśl zasady „lepiej napisać więcej, może ktoś akurat szuka kogoś do nieruchomości z umiejętnością gry na ukulele”. Choć to akurat byłoby ciekawe :)


Alphabet Letter CV Monogram Design

Po pierwsze nie przesylaj CV

Tak jak wspominaliśmy wyżej nie oczekujemy od Ciebie żadnego CV

– Żadnego?

Tak, żadnego CV. W zamian chcemy Cię zaprosić do wypełnienia ankiety, która pozwoli nam lepiej Cię poznać. Ta ankieta pokaże nam, ale mamy nadzieję, że również Tobie, jakim jesteś Doradcą ds. nieruchomości i człowiekiem?

Link do ankiety jest na końcu tej strony. Zanim jednak tam przewiniesz poznaj nas lepiej czytając poniższe punkty.

Po drugie nuda...


…Poranek zaczynasz od espresso „na zakładzie”...


Ten zakład to miejsce gdzie spędzasz sporą część dnia na zmianie świata… Jesteś wsparciem, motywacją i twórcą potrzebnych rozwiązań. Na zakładzie wita Cię uśmiechnięty i zadowolony z życia szef i współpracownicy. Wymieniasz uwagi z równie energicznymi ludźmi, jak Ty...ludźmi, z którymi wspólnie tworzysz tą firmę…


idea-INVEST nieruchomości jest biurem, które koncentruje się na rynku nieruchomości. Tworzymy kampanie, aranżujemy wnętrza i realizujemy sesje zdjęciowe. Realizujemy małe i duże projekty PREMIUM. Towarzyszymy Klientom w zakupie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości.


Powstaliśmy po to, aby wspierać i dawać narzędzia ambitnym, ciekawym ludziom, aby mogli oni w pełni wykorzystać swój potencjał i cieszyć się z efektów swojej pracy.Jeśli w tym momencie umarłeś/aś z nudów lub uciekłeś/aś sprzed komputera , to być może ta praca nie jest dla Ciebie? Jeśli jednak nadal Tu jesteś i wiesz, że każda branża zasługuje na najlepszych Doradców, to zapraszamy do kolejnego punktu.
Po trzecie - nasza firma nie jest doskonała


Śmiało można powiedzieć, że chyba żadna firma nie jest doskonała.


Ale robimy wszystko, aby nasz zespół tworzyli ludzie, którzy posiadają nie tylko ogromne doświadczenie sprzedażowe, ale również kompetencje, które pozwalają nam traktować tą branżę z pasją.


Kogo więc szukamy?

Mad Auditor Looking for Errors

Do naszego zespołu zapraszamy osoby dynamiczne, ale i wrażliwe,

o wysokiej kulturze osobistej.

Idealny kandydat

Nikt nie jest idealny, ale warto w tym kierunku zmierzać. Nasz idealny kandydat powinien:

  • być otwarty
  • lubić i szanować ludzi oraz czas
  • nie mieć problemu ze słowem „sprzedaż”
  • być samodzielny
  • wiedzieć co to jest estetyka
  • śledzić rynek nieruchomości
  • wiedzieć jak ogarnąć papiery, social media, komputer
  • posiadać samochód i rzecz jasna prawo jazdy

Obszary, w których możesz się u nas rozwijać

Każda osoba w firmie ma pewne, określone zadania. Wychodzę jednak z założenia, że pierwsze miesiące pracy powinny stanowić etap odkrywania Twoich mocnych stron, z których być może jeszcze nie zdajesz sobie sprawy. Poniżej znajdziesz listę kluczowych dla nas obszarów.

Marketing nieruchomości

To wszystkie działania, które mają na celu przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Fotografia, dron, spacery 3D, filmy video

Home Staging

To głównie element przygotowania nieruchomości do sprzedaży, ale również jedna z możliwości zmiany charakteru wnętrza. Tak sprzedajemy nieruchomości

Employer branding

Chcemy budować nasz wizerunek zarówno wewnątrz firmy jak i na zewnątrz. Nasz cel to zbudowanie środowiska w którym po prostu chce się pracować… do którego chce się wracać… i które chce się polecać.

Budowanie relacji

Wychodzimy z założenia, że relacje są jednym z najważniejszych elementów. W obsłudze nieruchomości odnosi się do tworzenia i utrzymywania zaufania oraz pozytywnych relacji z klientami i partnerami w branży nieruchomości.

Umiejętność rozwiązywania problemów

wyszukanie problemu to jedno. Teraz musisz znaleźć sposób, aby go rozwiązać. Pamiętając przy tym, że oczekiwania klientów często sięgają Sky Towera, dlatego być może będziesz musieć wykazać się kreatywnością i cierpliwością

Jak bedzie

wyglądała praca?

Pierwsze tygodnie, miesiące i nie tylko

clock icon time

Godziny pracy

Praca Doradcy w nieruchomościach jest nienormowana. Może się zdarzyć, że klient będzie potrzebował prezentacji w ciągu dnia, a inny z kolei dopiero wieczoram. To od Ciebie zależy jak poukładasz sobie dzień, ale pamiętaj, bez systematyczności nie ma nieruchomości.

calendar icon, calendar date icon symbol

Jak będą wyglądały pierwsze tygodnie pracy

Pierwsze 2 tygodnie to czas intensywnych szkoleń i przygotowania do wyruszenia na szerokie wody. Poznasz nasz sposób pracy, działania i narzędzia.

Strength

Będziemy odkrywać Twoje talenty

Czasem posiadamy talenty, o których nie mamy pojęcia tylko dlatego, że nie mieliśmy okazję sprawdzić się w danym obszarze. Dlatego w pierwszym okresie będziesz mógł/mogła sprawdzić się w realizacji różnych zdaniach.

Checklist Outline Icon

Samodzielność i proaktywność

Kiedy już znajdziemy Twoje mocne strony określimy zakres zadań, za które będziesz odpowiedzialny/a. Bardzo cenimy samodzielność i proaktywność, dlatego chcemy abyś na tej podstawie organizował/a sobie dzień pracy.

Jak wygląda rekrutacja

Glass morphism
Checkmark icon

Rekrutację rozpoczyna składająca się z 9 pytań ankieta.


Link do niej znajdziesz poniżej.

Glass morphism
Meeting

Jesteśmy już bardzo blisko.


Zaprosimy Cię do rozmowy, w czasie której porozmawiamy sobie w dobrej atmosferze o dalszych planach 🙂

ANKIETA

to pierwszy z dwóch kroków w tej rekrutacji. Czeka na Ciebie 9 pytań.

wypełnij ankietę

Masz pytania?

skontaktuj się

Email

biuro@idea-invest.pl

Telefon

691 111 133

Polub nas i zaobserwuj

Facebook Logo Circle Blue Vector
Multimedia Play Button
Square Instagram Logo